Montovaný dom na kľúč do 40 000 eur

Veľmi túžite po rodinnom domčeku, malom, ale útulnom, príjemnom. Ste malá rodina, prípadne vám vaše deti už vyleteli z hniezda a vy si chcete plniť svoje sny? Ponúkame vám aj montovaný dom na kľúč do 40 000 eur a za takú sumu si častokrát nekúpite ani trojizbový byt.

Naším cieľom je plniť sny o vlastnom domčeku aj tým, čo majú naozaj nízky rozpočet, a tak v našom portfóliu nájdete aj najlacnejšie domy na kľúč. Chceme, aby ste nám plne dôverovali a my sme mohli byť tými, s kým nájdete svoj šťastný domov.

Na cene stavby sa podieľa niekoľko faktorov, jasné, nemôžete čakať plne nízkoenergetickú vilu so zložitými prvkami a šiestimi izbami, ale môžete mať najlacnejší montovaný dom, ktorý plní všetky náležitosti, aké sú na dom kladené a bývať spokojne vo vlastnom.

Stavba domu na kľúč, hoci na prvý pohľad je vyššia cena, vám ušetrí nielen čas, ale aj zbytočné stresy. Stáva sa, že  celková stavba sa pri svojpomocnej práci ešte predraží a nemusí dopadnúť podľa vašich očakávaní.

Hlavným stavebným materiálom montovaných domov je drevo – prírodný (obnoviteľný) stavebný materiál. Chránite životné prostredie v dome, ktorý vás spája s prírodou. V drevodome sa udržuje optimálna vlhkosť a ovzdušie, čím znižuje tvorba plesní, a tým aj alergií.

Cena stavby domu v našom katalógu pozostáva z ceny:

  • skeletu,
  • hrubej stavby,
  • holodomu,
  • domu na kľúč.

Ceny v katalógu uvádzame spolu s DPH.

Cena montovaného domu závisí od:

  1. od veľkosti v m2 ,
  2. typu projektu (realizačný projekt alebo len projekt pre stavebné povolenie)
  3. materiálu, z akého sa bude dom stavať,
  4. štandardu domu (pochopiteľne nízkoenergetický či pasívny dom vychádzajú drahšie),
  5. tvaru domu.

3 izbový bungalow DANIEL

užitková plocha: 45,3 m2 + 8,7 m2 terasa

počet izieb: 3
počet osôb: 2-3

Cena:

holodom: 39.100 Euro

POZN. v prípade záujmu o murovaný dom nás kontaktujte na stastnedomy@gmail.com resp. na tel.čísle 0905 883 902

Vidíte teda, že ten najlacnejší montovaný dom do 40 000 eur nie je žiadna chiméra. Aj tie najtajnejšie sny sa môžu stať realitou, ak sa spojíme so správnymi ľuďmi. A nepotrvá to dlho, dom máte postavený cca do 3 mesiacov. Tešíme sa, až sa nám ozvete.