Montované rodinné domy na kľúč

Montované rodinné domyMožno ste mladý pár, ktorý si chce splniť svoj sen o bývaní, možno ste rodinka s malými deťmi a len jedným príjmom, možno ste manželia, ktorým deti vyleteli z hniezda a vám sa zachcelo zmeny, vlastnej terasy a záhradky. Ponúkame a hľadáme riešenia pre každý jeden prípad – montované rodinné domy na kľúč.

Hlavnými superlatívami montovaných domčekov sú:

Montovaný drevený dom sa stavia na vopred pripravenú základovú dosku. Je to stavebnica z vopred pripravených dielcov na mieru.

Jednotlivé dielce montovaných domov sa vyrábajú vo výrobnej hale a finálna kompletizácia nastáva na mieste výstavby. Tým sa zbavíme tzv. mokrých procesov (schnutie a vyzretie materiálov), ktoré sú súčasťou výstavby murovaných domov.

Cena montovaného domu vás môže naozaj milo prekvapiť. Za sumu, za ktorú by ste kúpili byt, môžete vlastniť vlastný domček s terasou, v ktorej súkromí si môžete vychutnávať svoju obľúbenú kávičku, príp. sa na nej môžu nerušene hrať vaše ratolesti.

Prečo sa obrátiť na profesionálov

montované domy na kľúčKaždá firma, ktorá poskytuje predaj a montáž montovaných  domov by mala vlastniť patričný certifikát. Na toto treba pamätať vždy a najmä, ak chceme vlastniť pasívny dom, pretože tu ide naozaj o kvalitu a presnosť každého detailu.

Veľmi dôležitá je technológia výstavby montovaných domov. Pri našej práci vychádzame z technológie TWO BY FOUR, ktorej postupy sa využívajú v celosvetovom meradle. Jej výhoda spočíva v tom, že je pomocou nej možné postaviť akýkoľvek montovaný dom (samozrejme, aj pasívny a nízkoenergetický). Primárnym prvkom tejto technológie sú tzv. SM stĺpy s rozmermi 50 x 150 mm.

Prečo byť majiteľom montovaného domu?

Ak sa rozhodnete pre rodinný montovaný dom na kľúč, oceníte najmä:

 1. cena montovaného domurýchlu výstavbu (cca 2 – 3mesiace),
 2. záruku a garanciu pevnej ceny,
 3. cenu samotnú (pozrite si našu ponuku domov na kľúč do 40 000 €, 50 000 € a 60 000 €),
 4. možnosť výstavby aj v zimných mesiacoch (keďže jednotlivé diely sa pripravujú v halách chrániacich ich pred nepriaznivým počasím),
 5. trikrát menšiu hrúbku stien, ktorá ušetrí od 10 do 20 m2 úžitkovej plochy,
 6. energetickú úsporu,
 7. možnosti úprav pri všetkých rozvodoch inžinierských sietí,
 8. možnosti úpravy veľkosti okien, dverí, dispozičného riešenia schodiska alebo priečok,
 9. na prvý pohľad nerozoznateľnosť od bežného murovaného domu,
 10. vplyv dreva a jeho účinkov na zdravie človeka,
 11. možnosť si s nami dohodnúť určitý stupeň rozostavanosti.

Predtým, než dáte prednosť murovanému domu, zistite si všetky prednosti, ktoré majú montované domčeky.Nepodľahnite predsudkom, ale s rozumom zvážte možnosti, ktoré sa vám ponúkajú. Pri výbere firmy buďte obozretní a vsaďte na kvalitu a osobitný prístup. Veríme, že sa do montovaných domov zamilujete. Ak vaše srdce predsa len naplno podľahlo čaru murovaných domov, nezúfajte, aj v takom prípade ste u nás na správnom mieste. Staviame aj murované rodinné domy.