Murované domy na kľúč

murovaný rodinný dom na kľúčHoci našou dominantou sú domy montované, snažíme sa vyhovieť aj tým, ktorí napriek všetkým výhodám uprednostňujú klasické murované domy. Preto každý projekt z nášho katalógu pre vás postavíme aj ako murovaný dom na kľúč.

Našim klientom sa snažíme prinášať len to najlepšie, preto sme aj s murovanými stavbami stotožnení a staviame ich s rovnakou láskou a zodpovednosťou, ako domy montované. Vyvraciame mýtus, že murovaný dom sa stavia niekoľko rokov. Nebudete síce bývať za pár týždňov, ako pri montovanom dome, ale v prípade voľby domu na kľúč to rozhodne nebude trvať roky. Cena murovaného domu na kľúč je oproti montovanému domu cca o 10 % vyššia.

Projekty murovaných domov vám, samozrejme, vieme ponúknuť aj v nízkoenergetickom či pasívnom variante. Stále platí to, čo aj pri montovaných domoch, hoci bude počiatočná investícia vyššia, návratnosť na úspore energií je zaručená. Viac si o ekodomoch prečítajte aj na tejto stránke.

Na trhu sme už dlhé roky, preto sa môžete spoľahnúť, že neustále napredujeme a stavby realizujem podľa najnovších noriem, štandardov a postupov. Pri stavbe murovaného domu jednoznačne treba starostlivo zvážiť voľbu materiálov, aby boli pre zdravie človeka čo najmenej škodlivé. Ak v interiéri použijete drevo, určite splní svoj účel a zároveň bude blahodarne pôsobiť aj na vaše zdravie.

Postup stavebných prác murovaného domu sa delí do niekoľkých etáp:

 1. etapa – pripojenie vody, elektriny a osadenie informačnej tabuľky o stavbe,
 2. etapa – spodná stavba (základová doska),
 3. etapa – hrubá stavba,
 4. etapa – holodom,
 5. etapa – dom na kľúč

preverte, prosím, či to takto môže byť a je správne OK

Stavba murovaného domu na kľúč zahŕňa:katalóg murovaných domov

 • interiérové dvere (štandard),
 • laminátové podlahy (štandard),
 • komplet rozvody inžinierskych sietí
 • komplet obklady a dlažby (štandard),
 • sanita (JIKA),
 • 2x biely interiérový náter.

V cene nie je zahrnutá doprava, mobilné WC, kontajner na odpad a skládka, oplotenie staveniska.

Cenník murovaných domov nenájdete priamo na našej webovej stránke, ale každý jeden projekt, ktorý si vyberiete vám radi naceníme aj pre murovaný variant. Zvoľte si svoj projekt murovaného domu na kľúč a my vám s láskou postavíme váš šťastný dom.