Možno premýšľate aj vy nad tým, ktorú stavebnú firmu oslovíte pri výstavbe svojho vysnívaného domčeka pre svoju rodinu? Isto nebudeme klamať, že trh je pestrý a platí to aj pre stavebný priemysel a firmy zaoberajúce sa touto činnosťou. Prečo by ste mali vybrať práve našu spoločnosť ŠŤASTNÉ DOMY?

 

Aká je prax? 

Poviete si, že predsa každý nový dom musí byť aj šťastný, keď je nový a s chuťou postavený. Áno, tak by to malo byť, len realita býva často krát iná. Dom je často síce postavený, ale investor je vyžmýkaný z peňazí, zbavený nervov a nehovoriac o kvalite finálnej stavby.

Ak nechcete takýto scenár, stavte radšej na overenú kvalitu. Šťastné domy predstavujú bývanie, o ktorom ste doposiaľ mohli len snívať. Ale už viac netreba. Začnite reálne prežívať svoj sen o kvalitnom a šťastnom bývaní.

Čo u nás nájdete? 

Nájdete u nás komplexné riešenie návrhu a aj stavby Vášho vysnívaného rodinného domu. Čo to ale znamená v praxi? Od našej spoločnosti dostanete všetko na jednom mieste. Po vzájomnej dohode hneď na začiatku našej spolupráce. Samozrejmosťou je aj kompletné poradenstvo a pomoc od začiatku výstavby, najmä s vypracúvaním projektu domčeka. Ak to budete požadovať, vieme vám vypracovať aj konkrétny projekt stavebného povolenia k výstavbe domčeka, všetky návrhy, kompletné inžinierstvo a vizualizácie. V neposlednom rade vieme zabezpečiť kompletnú realizáciu samotnej stavby. Máte problém s pozemkom? Váš problém nie je žiadny problém pre nás. Vieme vám pomôcť vybrať si a nájsť taký pozemok, po akom túžite najviac.

Kedy sú naše riešenia bývania určené pre vás? 

Pokiaľ hľadáte moderný rodinný domček, ktorý bude svedomito postavený a s láskou navrhnutý, presne tak, aby ste cítili, že je miestom, kde sa budete chcieť vrátiť opäť. Tiež, ak chcete bývať v novom rodinnom dome, s minimálnymi nákladmi na bývanie, ktorý je postavený z klasických materiálov. Novinkou je, že staviame už nielen montované drevené domčeky, ale aj klasické murované domy, pretože každý z nás má pravo bývať v šťastnom dome. A rovnako šťastným môžeme byť nielen v drevenom, tak aj v murovanom domčeku.

 

Kto môže využiť naše služby?  

Možno ste si mysleli, že naše služby sú určené výlučne pre tých, čo majú pevný kapitál. Asi vás prekvapíme, ale naša ponuka je určená skutočne každému. Neveríte?

Osloviť nás môžete v akejkoľvek životnej situácii. Aj vtedy, ak vlastníte byt bez hypotéky, no predaj bytu nemôžete riešiť skôr, ako keď sa budete môcť presťahovať do nového domu. Alebo aj tak, ak nemáte vo svojom osobnom vlastníctve žiadnu nehnuteľnosť a máte niečo našetrené (ale len napríklad na zariadenie domu, či iné investície). Nevlastníte žiadnu nehnuteľnosť a nemáte ani hotovosť? Alebo máte hotovosť na celú kúpu nového domčeka, ale obávate sa, či sa dom dokončí? Žiadny problém, kontaktujte nás!

Vyhovieme skutočne každému, kto má reálny záujem bývať v novom domčeku. Vaša stavebná firma Šťastné domy  z Turčianskych Teplíc je tu pre vás a vašich blízkych, či známych!

© Juraj JG 10 – 11/2016 pre Šťastné domy